Закарпатська обл. просить в уряду 5,3 млн грн на очищення від хімічних засобів захисту рослин.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській обл. звернулося із запитом до Мінприроди, в якому просить виділити 5,3 млн грн на очищення області від хімічних засобів захисту рослин. Про це повідомив перший заступник начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області Йосип Повхан, передає радіо "Свобода"

За його словами, протягом минулого року за межі Закарпаття вивезли загалом понад 91 т непридатних хімічних засобів захисту рослин, а протягом 2007-2009 рр. із Закарпаття вивезли більше, ніж 213 т цих речовин.
"На сьогодні нам вдалося повністю очистити від цього спадку радянських часів 9 районів Закарпатської області. Проте значна кількість цієї хімії ще залишається на території 5 адміністративних одиниць - у Тячівському, Виноградівському, Хустському та Мукачівському районах, а також у місті Ужгород", - уточнив перший заступник керівника управління.
Він додав, що загалом з території Закарпаття ще потрібно вивезти майже 266 т хімічних засобів захисту рослин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся