За три місяці КМДА планує відремонтувати усі прибудинкові території, - А.Голубченко.

За три місяці Київська міська державна адміністрація планує відремонтувати усі прибудинкові території, про це після розширеного засідання Колегії КМДА поінформував перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, - повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми виробили схему фінансування для забезпечення наведення порядку у м. Києві. Зокрема, 72 млн грн ми плануємо витратити на ремонт прибудинкових територій, асфальтування міжквартальних проїздів та дворів. Додатково ми домовились з районами, що вони виділять 25 млн грн на ці роботи. Тож загальна сума коштів, які будуть спрямовані на ремонт прибудинкових територій, складе 97 млн грн", - підкреслив А.Голубченко.
"Згідно з нашими домовленостями, ремонтні роботи почнуть виконувати вже зараз, а розрахуємось ми з підприємствами-підрядниками одразу після прийняття бюджету. За попередніми підрахунками, роботи з асфальтування прибудинкових територій мають бути виконані за 3 місяці", - заявив А.Голубченко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся