За останній тиждень захворюваність на грип та ГРВІ в Києві зменшилась в 1,8 разу.

Починаючи з 28 грудня 2009 року, в Києві поступово зменшується кількість осіб, хворих на грип та ГРВІ, за останній тиждень захворюваність населення міста зменшилась в 1,8 разу у порівнянні з попереднім аналогічним періодом. Про це повідомила перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька, передає прес-служба КМДА.

Так, за офіційними даними, захворюваність населення міста на грип та ГРВІ протягом трьох перших тижнів поточного року продовжила зменшуватись і була значно нижчою від епідемічниого порогу. Проте, у період з 25 по 31 січня поточного року спостерігалось незначне зростання рівня захворюваності (на 5%), що пов'язано із закінченням канікул та поверненням школярів до навчальних закладів. В той самий час, за цей період на грип та ГРВІ перехворіло 20 тисяч 860 осіб, що в 1,5 рази нижче від епідемічного порогу. Що ж стосується пандемії свинячого грипу, то за весь період з 2 листопада 2009 р. до 31 січня 2010 р. в Києві було підтверджено загалом 387 випадків захворювання на грип типу A (H1N1), 54 з них мали летальні наслідки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся