З.Митник заявляє про незадовільний стан з питань вакцинації дітей

Міністра охорони здоров'я Зиновій Митник заявляє про незадовільний стан з питань вакцинації дітей. Про це він заявив на нараді в Кабміні, передає кореспондент РБК-Україна.

«Протягом останніх двох років не вирішено запитання 100% забезпечення вакциною через недостатність фінансування відповідних програм впродовж 2009-2010 рр.», - сказав міністр.

Така ситуація призвела до значного зменшення кількості дітей, що отримали необхідні вакцини. Особливо, ця проблема стосується дітей до 1 року. Інтервал між проведенням чергової вакцини у таких дітей (до 1 року) є незначним. Відсутність в необхідній момент тієї чи іншої вакцини призводить до порушення схеми імунізації і не дозволяє сформувати достатній рівень імунітету проти інфекційних хвороб.

Він додав, що відсоток вакцинації дітей складає 80-90%, в той час як мінімальний відсоток для уникнення епідемії інфекційних хвороб серед дітей складає не менше 95%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся