Ю.Тимошенко: "На сьогоднішній день у нас немає жодного подання від НБУ на те, щоб уряд входив у капітал того чи іншого приватного банку".
У Кабінеті міністрів на сьогодні немає жодного подання від Нацбанку на те, щоб уряд входив у капітал жодного приватного банку. Про це заявила на прес-конференції прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна. "На сьогоднішній день, на цю хвилину у нас немає жодного подання від Нацбанку на те, щоб уряд входив у капітал того чи іншого приватного банку, але там, де уряд уже ввійшов, - банк "Київ", "Укргазбанк" і "Родовід Банк", - ми починаємо наводити лад у цих банках. Думаю, найближчим часом зможемо відновити платоспроможність цих банків", - сказала прем'єр, зазначивши, що "тільки за поданням НБУ уряд може розглядати будь-яке входження в капітал приватних банків".
Вона висловила сподівання на те, що "найближчим часом" буде відновлено платоспроможність рекапіталізованих банків – "Київ", "Укргазбанк" і "Родовід Банк".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацбанк подав до уряду подання на рекапіталізацію банку "Надра", "Укрпромбанку" та банку "Фінанси та кредит".