Ю.Тимошенко вважає "замовною" позицію М.Ставнійчук щодо права В.Ющенка розпустити ВР безвідносно до терміну її повноважень.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає "замовною" позицію заступника голови Секретаріату президента Марини Ставнійчук відносно того, що Президент має право розпускати парламент безвідносно до терміну його повноважень до сьогодні. Про це вона повідомила на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. Вона сказала, що парламент обраний на позачергових виборах має існувати не менше року безвідносно до того, на яких підставах був розпущеній попередній. Нагадаємо, сьогодні М.Ставнійчук заявила, що дата припинення повноважень коаліції депутатських фракцій – 3 жовтня 2008 р. Вона наголосила, що з цього питання існують різні точки зору, проте, вона особисто вважає, що "виходячи з положень Конституції і з рішення Конституційного суду, цілком можливо розглядати дату 3 жовтня 2008 р., оскільки суб'єктом формування коаліції є депутатські фракції. "При цьому дійсно однією із суттєвих умов є наявність більшості конституційного складу ВР України у наявності коаліції. Безпечніше і більш чесніше з правової точки зору вважати дату 3 жовтня", - підкреслила М.Ставнійчук.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся