RU

Ю.Тимошенко вважає, що у разі обрання президентської форми правління глава держави має очолювати уряд.

Кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко вважає, що у разі обрання громадянами України президентської форми правління глава держави має очолювати уряд. Про це вона заявила в прямому ефірі на Першому Національному каналі.

"Люди, коли обирають політика, покладають надію, що прийде відповідальна людина, політична сила, їх не цікавить, чи достатньо у них повноважень", - сказала Ю.Тимошенко.

Мотивуючи свою позицію, вона нагадала, що в умовах кризи була єдиним представником влади, який відкрито взяв на себе відповідальність за ситуацію в країні. "У той час, коли Президент відповідає за Національний банк, а це вся грошова політика, коли Верховна Рада відповідає за законодавчі ініціативи, коли розпочався розгул корупції, всі політики, маючи владу, відповідальність, обов'язки, всі сказали - ми не несемо відповідальності. Я могла сказати те ж саме, але я чесно сказала, що я відповідаю за все", - додала вона.