Ю.Тимошенко: Уряд ухвалив рішення суттєво збільшити виплати постраждалим І, ІІ, ІІІ категорії.
Уряд ухвалив рішення суттєво збільшити виплати постраждалим першої, другої і третьої категорії. Про це на брифінгу повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна. Вона повідомила, що постраждалим І категорії авансові виплати збільшено в 10 разів, з 5 до 50 тис. грн. "Ті люди, які вже встигли отримати по 5 тис. грн, зможуть отримати доплати найближчим часом", - зазначила прем'єр-міністр. "Для постраждалих ІІ категорії збільшена авансова виплата до 15 тис. грн, і постраждалим ІІІ категорії збільшено авансовий платіж у 5 разів до 5 тис грн. За словами Ю.Тимошенко, це рішення, які будуть ухвалені завтра під час засідання Кабміну. "Ми також приймемо зараз ряд інших рішень, крім того в присутньому режимі ми складемо порядок витрачання тих коштів", - зазначила Ю.Тимошенко.