Ю.Тимошенко доручила Мінфіну сформувати бюджет на 2010 р. згідно із положеннями нового Бюджетного кодексу, який ветував Президент.

Середа 22 липня 2009 10:37
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Мінфіну сформувати бюджет на 2010 р. згідно із положеннями нового Бюджетного кодексу, на який Президент наклав вето. Таке доручення вона дала сьогодні на початку засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна. "Я б хотіла, щоб все було розраховано, все подано і після президентської кампанії, завершальний другий тур якої відбудеться у лютому 2010 р., ми підпишемо такий бюджет, який повністю перерозподілить гроші на рівень місцевого самоврядування. І наша урядова команда від цього не відступить ні на крок", - сказала Ю.Тимошенко. Вона також закликала Асоціацію місцевих громад "боротися за свої права". "Президент учинив не як Президент, а як банальний політикан, який хоче будь-якою ціною зруйнувати конкурентів на президентських перегонах … Я хочу об'єднати зусилля уряду з усіма асоціаціями місцевого самоврядування і добитися того, щоб Президент або відкликав своє вето, або це вето мусить бути подолане у Верховній Раді", - сказала прем'єр. Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко 20 липня 2009 р. наклав вето на закон №2709 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся