Ю.Тимошенко спростовує, що ПР і БЮТ планували продовжити повноваження парламенту і прийняти норму про однозначне обрання Президента у ВР.

Прем"єр-міністр Юлія Тимошенко спростовує, що ПР і БЮТ мали намір внести зміни до Конституції щодо повноважень ВР та способу обрання Президента. Про це вона повідомила у зверненні до українського народу. "Мова не йшла ані про продовження повноважень парламенту, ані про однозначне обрання Президента в парламенті, ані про будь-які заходи щодо обмежень свободи слова", - заявила прем"єр. За її словами, проти подібних змін висловилися і БЮТ, і Блок Литвина, і "Народна самооборона". "Всі ці розмови були зроблені задля дискредитації переговорного процесу, який і так проходив складно", - заявила прем"єр. Ю.Тимошенко також додала, що голова Партії регіонів Віктор Янукович пропонував прийняти норму законодавства, згідно з якою Президентом України не могла бути людина молодше 50 років. "Я не могла піти на такий крок", - заявила Ю.Тимошенко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся