Ю.Тимошенко оскаржила в суді рішення, що дозволяє виборцям голосувати вдома за станом здоров'я.

Кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко оскаржила у Вищому адміністративному суді рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який залишив у силі рішення Центральної виборчої комісії, яке дозволяє виборцям голосуавати на дому без надання документів про неможливість їх пересуватися. Про це журналістам повідомив уповноважений з правом дорадчого голосу у ЦВК від Ю.Тимошенко Володимир Пилипенко, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Валерій Писаренко вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект №5509 "Про внесення змін до закону України "Про вибори Президента України" (щодо недопущення спотворення волевиявлення виборців)". Відповідний проект закону зареєстрований в ВР сьогодні. Законопроектом пропонується вдосконалити норми щодо внесення змін до попереднього списку виборців; обмежити права дільничних виборчих комісій під час внесення змін до уточненого списку виборців; покласти на громадян, які звертаються до дільничних виборчих комісії з проханням проголосувати за місцем свого перебування, обов'язок одночасно з відповідною письмовою заявою подавати визначений законом документ, що підтверджує неможливість прибути до приміщення для голосування за станом здоров'я; встановити, що скарги, які надійшли до виборчих комісій у день голосування, розглядаються не пізніш, ніж наступного дня після дня голосування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся