Ю.Тимошенко сподівається, що переговори з А.Меркель дадуть ефективний поштовх подальшому розвитку україно-німецьких відносин.
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сподівається, що сьогоднішні переговори з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель дадуть ефективний поштовх подальшому розвитку україно-німецьких відносин. Про це вона заявила під час офіційної зустрічі А.Меркель в клубі Кабміну в Києві, передає кореспондент РБК-Україна. Вона повідомила, що має намір обговорити з главою німецького уряду стратегію партнерства у сфері економіки, і, перш за все, в енергетиці, а також систему спільної безпеки в Європі. Ю.Тимошенко підкреслила, що Німеччина для України є партнером номер один і займає друге місце по обороту зовнішньої торгівлі і за об'ємом інвестицій. "Тобто всі проекти, пов'язані з розвитком в Україні, пов'язані з Німеччиною", - відзначила прем'єр. Вона підкреслила, тому візит А.Меркель до України є дуже важливим.