ua en ru

Ю.Тимошенко: "Мені соромно, що ми в обмін на антиінфляційні закони проголосували за закон про Кабмін".

22:02 29.05.2008 Чт
1 мин

"Мені соромно, що ми в обмін на антиінфляційні закони проголосували за закон про Кабінет міністрів", - заявила сьогодні прем"єр-міністр України Юлія Тимошенко в ефірі ТРК "Україна". "Такі обміни не нормальні для політики, їх не мусить бути… Чому мені антиінфляційні закони важливіші, ніж закон про Кабмін, який розширює повноваження Президента?", - сказала прем"єр, додавши: "Я прошу одного: не заважайте, дайте уряду спокійно, планово працювати". Водночас Ю.Тимошенко висловила сподівання, що "Президент підпише ті антиінфляційні закони, які ми прийняли".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: