Ю.Тимошенко: Кабмін до кінця тижня вирішить всі організаційні питання щодо створення мережі держаптек.

Понеділок 16 листопада 2009 16:03

Кабінет міністрів України до кінця тижня вирішить всі організаційні питання щодо створення в Україні мережі державних аптек. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час наради у Хмельницькій обласній раді з питань вжиття у регіоні невідкладних заходів з виявлення та лікування хворих на грип і ГРВІ та виконання відповідних рішень уряду, повідомляє управління у зв'язках із засобами масової інформації секретаріату Кабміну. "Наша біда в тому, що за останні десятки років більшість аптек стали приватними", - зазначила Ю.Тимошенко.

За її словами, аптеки повинні не тільки продавати готові медикаменти, але й самостійно виготовляти ліки нескладної рецептури.

Прем'єр-міністр нагадала, що 11 листопада ц.р. уряд ухвалив рішення про створення в Україні мережі державних аптек у державних і комунальних медичних закладах. "День-два, і ми остаточно ухвалимо рішення на базі якої структури ми таку мережу створимо", - повідомила вона.

Окрім того, Ю.Тимошенко зазначила, що аптеки мають бути відкриті при всіх державних медичних закладах країни. Крім того, під час наради прем'єр підкреслила, що в Україні необхідно створити державний реєстр медичних препаратів із зазначенням фіксованих оптових цін на медикаменти для того, щоб не допустити спекуляцій з цінами на ліки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся