Ю.Луценко: МВС розглядає заяву М.Сіраша про втрату гербової печатки ВАСУ.

МВС розглядає заяву першого заступника голови Вищого адмінсуду (ВАСУ) України Миколи Сіраша про втрату гербової печатки ВАСУ. Про це журналістам в Кабміні Україні заявив голова МВС Юрій Луценко, передає кореспондент РБК-Україна. "М.Сіраш звернувся із заявою до МВС. Заява була прийнята і розглядається в належному порядку", - повідомив міністр.

Нагадаємо, 12 січня в.о. голови ВАСУ Олександр Пасенюк заявив, що оголошення в газеті "Урядовий кур'єр" за підписом заступника голови Вищого адміністративного суду України М.Сіроша про втрату гербової печатки ВАСУ не відповідає дійсності. А.Пасенюк зазначив, що у разі виготовлення нової печатки за заявою М.Сіроша "будь-які документи за його підписом, завірені фальшивою печаткою, будуть недійсними, і таким його діям буде дана оцінка правоохоронними органами".
Нагадаємо, раніше 12 січня в газеті "Урядовий кур'єр" було опубліковано оголошення про втрату гербової печатки Вищого адміністративного суду України. У оголошенні сказано, що печатка визнана недійсною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся