Ю.Луценко: Міліція не оскаржуватиме судове рішення щодо зміни запобіжного заходу для глави King's Capital О.Бандурченка.

Міліція не оскаржуватиме судове рішення щодо зміни запобіжного заходу для глави King's Capital Олексадра Бандурченка. Про це на прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, міліція не наполягатиме на взятті під варту О.Бандурченка, оскільки "він дав досить важливі покази і в повній співпрацює зі слідством". Водночас Ю.Луценко зазначив, що правоохоронні органи наполягають на подальшому утриманні під вартою фігурантів справи King's Capital - помічників О.Бандурченка, - громадян Колеснікова і Голованого. За словами міністра, вони перебуватимуть під арештом, поки не вкажуть організатора злочинної схеми. Якщо ж вони цього не зроблять, то на них, за словами Ю.Луценка, чекатиме досить серйозна міра покарання за фінансову аферу. Глава МВС заявив, що слідство знає про головного підозрюваного у цій справі, який перебуває на волі. Наразі слідство збирає доказову базу, триває аналіз великого обсягу фінансових і бухгалтерських документів. Нагадаємо, вчора стало відомо, що Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти главу King's Capital Олександра Бандурченка, змінивши запобіжний захід на підписку про невиїзд. Таке рішення суд ухвалив за клопотанням адвоката О.Бандурченка, оскільки термін утримання його під вартою сплив. "Зараз у міліції немає підстав сумніватися в його подальшій готовності співробітничати. Якщо такі сумніви виникнуть, ми знову направимо клопотання про зміст його під арештом", - заявив Ю.Луценко. Нагадаємо також, що справу про аферу King's Capital було порушено в 2008 р. за зверненням більше 60 громадян, які не змогли отримати вкладені гроші і дивіденди за договором із компанією. Міліція стверджувала, що більшість постраждалих - прихожани "Посольства божого", які вкладали свої гроші за рекомендацією пастора церкви Сандея Аделаджі. С.Аделаджа публічно заперечував свою причетність до афери King's Capital і знайомство з її організаторами.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся