Ю.Луценко: 781 тис. 290 громадян написали письмові заяви про потребу голосування за межами дільниці.

НовиниПолітика    16.01.2010 - 14:50

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зазначив, що всього до реєстру виборців включено 36 млн 881 тис.  300 осіб, з яких написали письмові заяви про потребу голосування за межами дільниці 781 тис. 290 громадян. Про це заявив сьогодні Ю.Луценко під час прес-конференції, передає прес-служба відомства. Найбільше таких людей у Донецькій області - 95 тис., Харківській та Луганській областях - по 56 тис.

"На сьогодні працівники міліції під час перевірок виявили 6,4 тис. заяв громадян про необхідність голосування вдома, які насправді ці люди не писали. Більше того - серед тих, хто нібито писав про потребу голосування вдома, міліція виявила й ... померлих громадян. Покійники за документами «хотіли» кинути бюлетені в урну для голосування на дому у Автономній Республіці Крим, Луганській, Київській, Харківській областях", - сказав він.           

Ю.Луценко наголосив, що написання заяви від чужого імені розцінюється як підробка документів, що суворо карається законодавством - згідно з ст. 358 Кримінального кодексу України організатори таких афер можуть отримати до 6 років позбавлення волі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top