ua ru

Яценюк поклав на РФ відповідальність за загибель людей в результаті обстрілу зупинки у Донецьку

Яценюк поклав на РФ відповідальність за загибель людей в результаті обстрілу зупинки у Донецьку

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк поклав відповідальність за обстріл зупинки громадського транспорту у Донецьку, в результаті якого загинули 13 людей, на Російську Федерацію. Про це Яценюк заявив після церемонії покладання квітів з приводу Дня Соборності України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Російські терористи сьогодні знову вчинили жахливий акт проти людяності і відповідальність за це несе Російська Федерація. Негайне виконя домовленостей по зупинці вогню, відведенню сил, та основне, як встановити мир в країні, - це прибрати російських військових та російських бандитів з української території. І тоді українська соборність та українська єдність відновляться", - заявив Яценюк.

Прем'єр також заявив, що Україна поверне анексований Крим та території Донецької та Луганської областей.

"Ми повернемо і Крим, і контроль над Донецьком і Луганськом, російська військова агресія, яка керується Кремлем, не буде успішною, і вона провалиться, як провалилися всі окупації і агресії проти України, які були в нашій історії", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, у так званій "Донецькій народній республіці" заявляють про загибель у Донецьку 13 чоловік через попадання снаряда в зупинку.