ru ua

Янукович: Україна та Росія зобов'язані досягти компромісу в газовому питанні

Україна та Росія зобов'язані знайти компроміс у газовому питанні, оскільки висока ціна на газ є неприйнятною для нашої держави. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час неформальної зустрічі з Клубом головних редакторів країн СНД, Балтії та Грузії, повідомляє прес-служба Президента України.

"Ми зобов'язані знайти рішення. Думаю, ми це зробимо", - зазначив Янукович.

Крім того, він акцентував, що Україна не може погодитися з такою високою ціною на газ, та додав, що газове питання є чи не єдиним, яке має таку велику гостроту у відносинах між Україною та Росією.

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін 12 липня 2012 р. відвідає з робочим візитом Україну (м. Ялта), де під головуванням глав держав відбудеться п'яте засідання російсько-української міждержавної комісії. Очікується, що в ході переговорів за участю керівників низки міністерств і відомств Росії і України сторони розглянуть полягання і перспективи двосторонньої співпраці в таких областях, як енергетика, транспорт, космос, торгівельно-економічна, військово-технічна співпраця, гуманітарні зв'язки. Особливу увагу передбачається приділити обговоренню взаємодії в газовій сфері, реалізації спільних програм в області авіаційної промисловості.