Янукович: Держстратегія регіонального розвитку на 2011-2015 рр. передбачає ліквідацію депресивності регіонів

НовиниПолітика    01.11.2011 - 12:02

В Україні реалізація державної стратегії регіонального розвитку на 2011-2015 рр. передбачає ліквідацію депресивності регіонів, а також укладення договорів між урядом і областями для вирішення цієї проблеми. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час міжнародних муніципальних слухань "Розвиток належного управління на місцевому та регіональному рівнях" в Києві, передає кореспондент РБК-Україна.
"Реалізація державної стратегії регіонального розвитку на 2011-2015 рр. передбачає подолання депресивності регіонів, укладення договорів між урядом і областями. У той же час станом на сьогодні договори укладено тільки з третиною областей. Не було прийнято жодної програми подолання депресивності і це недоліки, які повинні бути усунуті в найкоротший час", - сказав Президент.
Він також повідомив, що в 2013 р. в Європейському Союзі буде новий бюджетний цикл планування і тому для України важливо "максимально гармонізувати своє законодавство з європейським, у тому числі і для того, щоб отримати фінансування проектів регіонального розвитку".
Президент підкреслив, що в 2010-2012 рр. реалізовується проект "Національний конвент України щодо ЄС", який спирається на успішний досвід Словаччини, Сербії, Боснії та Герцеговини і стосується переформування регіональної політики.
"Проект отримав підтримку від МЗС України та Мінекономіки України. Результатом проекту стануть системні рекомендації для парламенту, виконавчої та місцевої влади, які грунтуються на використанні європейського досвіду", - додав Президент.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top