Зламати систему відеоспостереження на конкретній ділянці можна тільки шляхом проникнення в комп'ютер, - підрядчик

Зламати систему відеоспостереження на конкретній ділянці можна тільки шляхом проникнення в комп'ютер. Про це сьогодні під час представлення роботи апаратури на одній з виборчих дільниць Києва повідомив Геннадій Никітенко, представник компанії-підрядника проекту - "СІТРОНІКС ІТ" в Україні, передає кореспондент РБК-Україна.

"Програмне забезпечення захищене максимально. Канали захищені, і немає прямого зв'язку з ділянкою за допомогою Інтернету. Для того щоб здійснити якусь атаку, потрібно мати доступ безпосередньо до ноутбука. Тільки так можна втрутитися в роботу системи. Ключі до сейфу, де буде зберігатися комп'ютер, будуть або в голови дільничної комісії, або в його заступника", - сказав Никитенко.

Він також додав, що ноутбуки на ділянках обладнані вінчестерами об'ємом 320 ГБ, що розраховано на 120 годин запису.

Читайте також: Рада зобов'язала виборчкоми вести відеозапис процесу підрахунку голосів

Нагадаємо, станом на сьогодні системою відеоспостереження вже обладнано 28 тис. 250 ділянок. Компанія "СІТРОНІКС ІТ" в Україні обрана виконавцем робіт зі створення системи відеоспостереження на парламентських виборах. Відповідна постанова (№ 583-р від 20 серпня 2012 р.) була випущена Кабінетом міністрів України. Відповідно до технічного завдання, система охопить 32,2 тис. дільничних виборчих комісій по всій Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся