Виручка Enel в 2009 р. збільшилася на 4,6% - до 64 млрд євро.

Виручка італійської енергетичної компанії Enel в 2009 р., за попередніми даними, склала 64 млрд євро, що на 4,6% більше в порівнянні з 2008 р. Про це повідомила прес-служба компанії.

При цьому показник EBITDA виріс на 11,9% - до 16 млрд євро, а чиста фінансова заборгованість компанії, з урахуванням придбання 25,01% акцій компанії Endesa дочірньою компанією Enel Energy Europe Srl, збільшилася на 2% - до 51 млрд євро.

За словами головного керівника і генерального директора Enel Фульвіо Конті, компанії вдалося істотно поліпшити показники групи Enel в порівнянні з 2008 р. не дивлячись на складну економічну ситуацію, яка призвела до скорочення попиту на електрику, особливо в Європі.

Enel SPA - одна з найбільших в Європі енергетичних компаній. Вона виготовляє і поставляє електроенергію і газ в Європі, Північній Америці і Латинській Америці. Штат Enel налічує більше 58 тис. осіб.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся