ua en ru

Вироблення електроенергії в Україні зросло за 6 міс. 2008 р. на 2,7% - до 99,8 млрд кВт.год.

08:38 08.07.2008 Вт
1 мин

Виробництво електроенергії в об'єднаній енергосистемі України в січні-червні 2008 р. збільшилося на 2,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. до 99 млрд 771,2 млн кВт.год, за оперативними даними Мінпаливенерго. За 6 міс. 2007 р. зростання цього показника складало всього 0,5%. У червні 2008 р. вироблено 14,665 млрд кВт.год електроенергії.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: