ru ua

Другий транш макрофінансової допомоги від ЄС Україні може сягати 600 млн євро, - Б.Тарасюк.

Другий транш макрофінансової допомоги від ЄС Україні може сягати 600 млн євро. Про це на прес-конференції заявив нардеп від НУ-НС, голова комітету з парламентського співробітництва між Україною і Євросоюзом Борис Тарасюк, за результатами 14 засідання комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС, передає кореспондент РБК-Україна.

Б.Тарасюк, наголосив, що українська сторона закликає Європарламент та Європейську раду якнайшвидше прийняти позитивне рішення щодо виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги. "Цей транш може бути в розмірі більше 600 млн євро", - зазначив він.
Він наголосив, що українська сторона закликала Україну і Євросоюз максимально прискорити реалізацію угод про модернізацію української ГТС.
Також Б.Тарасюк зазначив, що в ході засідання комітету була розглянута низка економічних питань, зокрема співпраця України з Європейським інвестиційним банком. Він нагадав, що діяльність Європейського інвестиційного банку нещодавно була поширена і на Україну. "Отже, на сьогодні укладено контрактів для інвестицій в економічні проекти України на суму 500 млн євро. Є перспективи укладення таких контрактів на суму ще 700 млн євро. І, загалом, Європейський інвестиційний банк має Україну, як одного з найбільших партнерів, готовий інвестувати більше, ніж ті суми, які я назвав", - зазначив Б.Тарасюк.