ua en ru

Усі регіони України забезпечені вакциною БЦЖ на 6 місяців, - МОЗ

Усі регіони України забезпечені вакциною БЦЖ на 6 місяців.

Усі регіони України забезпечені вакциною БЦЖ на 6 місяців. Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів заявив т.в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, передає кореспондент РБК-Україна.

"Особливу увагу ми приділяємо з постачання вакцин БЦЖ. Завдяки зусиллям Кабінету міністрів, особисто прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, дозволене використання, і ми забезпечили поставку 509 тис. доз вакцини БЦЖ", - заявив Лазоришинець.

За його словами, це дозволить на 6 місяців повністю забезпечити вакциною всю Україну.

"Термін її придатності закінчиться тільки восени 2015 р.", - зазначив Лазоришинець.

За його словами, Моз доручив відновити використання залишків вакцини БЗЖ, надавши переваги дітям віком до 1 року.

"Також у кінці жовтня Моз отримає 100% препарату для лікування інгібіторних форм гемофілії. Це 153 тис. міжнародних одиниць препарату Фейба", що становить 100% закупівлі препаратів в 2014 р.", - зазначив Лазоришинець.

Нагадаємо, раніше МОЗ доручив регіональним підрозділам терміново відновити використання вакцин БЦЖ, термін реєстрації яких закінчився 12 березня 2015 р.

Зазначимо, що в зв'язку з закінченням 12 березня 2014 р. строку реєстрації вакцини БЦЖ виробництва Російської Федерації, використання всіх серій цього імунобіологічного препарату було тимчасово призупинено.

Однак 5 листопада 2014 р. набрав чинності закон України від 20 жовтня 2014 р. №1707-VII "ПРО внесення змін до закону України "Про лікарські засоби" щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на територію України лікарських засобів".