ВР Криму вивчить перспективи створення єврорегіону "Крим-Кубань"

Верховна Рада (ВР) АР Крим вивчить перспективи формування єврорегіону "Крим-Кубань" з Краснодарським краєм Росії. Відповідне доручення дано главою парламенту автономії Володимиром Константиновим на апаратній нараді, повідомляє прес-служба ВР АР Крим.

"В автономії є всі передумови успішно розширювати міжрегіональне співробітництво в новій для нас організаційній формі - у форматі єврорегіону. Це дозволить більш динамічно розвивати Крим в економічній, інвестиційній та соціально-культурній сферах", - підкреслив Константинов.

Він також нагадав, що Кабінетом міністрів України затверджена державна програма транскордонного співробітництва на 2011-2015 рр., Відповідно до якої буде здійснюватися державна підтримка проектів єврорегіонів.

За словами Константинова, на сьогоднішній день в Україні 16 областей задіяні в роботі 10 єврорегіонів. Ці прикордонні утворення дозволяють об'єднати фінансові ресурси територій для реалізації проектів соціально-економічного розвитку, сприяння загальній підприємницької діяльності, а також стимулюють місцеву владу до залучення інвестицій.

Читайте також: Україна та Молдова узгодили створення єврорегіону "Дністер"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся