Тимчасовий адміністратор "Укрпромбанку" заявив, що поки не отримував конкретних претензій до своєї роботи, - "Комерсант-Україна".

Тимчасовий адміністратор "Укрпромбанку" Костянтин Раєвський заявив в інтерв'ю "Комерсант-Україна", що поки не отримував конкретних претензій до своєї роботи, хоча прем'єр-міністр раніше заявила про неефективність його роботи на посаді тимчасового адміністратора "Укрпромбанку". "Мені цікаво почути конкретні претензії. Я їх поки не отримав ні від прем'єра, ні від Мінфіну, ні від Нацбанку. Справа не в особі адміністратора банку і не в результатах роботи, а в тому, що тимчасовий адміністратор "Укрпромбанку" - представник НБУ", - сказав він. К.Раєвський відзначив, що переведення коштів "Укрпромбанку" до іншої кредитної установи стане тривалішим і витратнішим вирішенням проблеми. "Приблизно на ту ж суму, що виділятиметься одному з державних банків, можна провести рекапіталізацію "Укрпромбанка", зберігши його як системний банк і задовольнивши інтереси вкладників", - сказав він. К.Раєвський відзначив, що, наскільки йому відомо, до Нацбанку не надходило жодних пропозицій від уряду щодо кандидатури нового тимчасового адміністратора "Укрпромбанку". "Хоча законом передбачено, що, якщо державу приймає рішення про рекапіталізації, воно може ставити свою людину", - сказав він. Тимчасовий адміністратор "Укрпромбанку" підкреслив, що рішення із проблеми крупного системного банку має ухвалюватися Нацбанком спільно з урядом. "Офіційної і остаточної відповіді уряду на пропозиції НБУ щодо рекапіталізації "Укрпромбанку" або передачі його зобов'язань в Ощадбанк поки немає. Буде відповідь - Нацбанк прийме рішення. Я вже втомився ворожити, коли його приймуть", - додав він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся