ua ru

ВР розгляне законопроект про внесення змін до деяких законів щодо надання статусу держслужбовця медичним та педагогічним працівникам.

Верховна Рада Україна сьогодні розгляне проект закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу держслужбовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам). Про це йдеться в сьогоднішньому порядку денному ВР України, передає кореспондент РБК-Україна.

Крім того, парламентарі планують розглянути проект закону про повернення майна базових галузей народного господарства, що знаходяться у власності громадян і юридичних осіб у власність держави, а також законопроект про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу ТОВ "Херсонський машинобудівний завод".

Парламентарі також планують включити в порядок денний для прийняття рішення низку законопроектів, зокрема проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до "Закону України про вибори Президента України" щодо організації роботи виборчих комісій.

Також народні депутати планують заслухати звіти низки тимчасових слідчих комісій, зокрема з питань розслідування обставин, пов'язаних із звинуваченнями у розбещенні неповнолітніх, а також звіти ТСК з питань розслідування обставин незаконного захоплення земельних ділянок та порушення чинного законодавства в сфері землекористування у Сімферополі, Києві та Київській обл.