ru ua

ВР розгляне сьогодні пакет законопроектів щодо внесення змін до закону про вибори Президента.

Верховна Рада України сьогодні розгляне пакет законопроектів, які стосуються внесення змін до закону України «Про вибори Президента України». Про це сказано в порядку денному роботи парламенту на 4 листопада.

Крім того, парламентарі планують розглянути низку законопроектів, які стосуються вдосконалення законодавства в сфері підприємництва. Також парламентарі планують затвердити проект постанови про заслуховування звіту міністра охорони здоров'я Василя Князевича щодо ситуації на фармацевтичному ринку України у зв'язку з проведеною реорганізацією органів державного контролю якості та безпечності лікарських засобів.

Також ВР планує розглянути в другому читанні низку законопроектів, які стосуються внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу.

Крім того, народні депутати розглянуть проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання.