ru ua

ВР розгляне проект постанови про звільнення С.Демченка з посади судді Вищого госпсуду України.

Верховна Рада України розгляне сьогодні проект постанови про звільнення Сергія Демченка з посади судді Вищого господарського суду України у зв'язку з досягненням ним пенсійного віку. Про це йдеться в сьогоднішньому порядку денному роботи Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

Крім того, парламентарі розглянуть проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості громадян, які мають у власності (користуванні) земельну ділянку. Крім того, народні депутати розглянуть низку законопроектів, які врегульовують законодавство в податковій, транспортній, соціальній сферах. Також парламентарі планують повторно розглянути з пропозиціями Президента України закон України "Про внесення змін до закону України " Про Національний банк України", а також закон України "Про внесення змін до закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів одержаних злочинним шляхом".

В другому читанні парламентарі також планують розглянути низку законопроектів. Зокрема, проект закону про внесення змін до закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів за мажоритарною системою абсолютної більшості).