ВР ухвалила закон про визнання втратившим чинність раніше ухваленого закону про контроль за сплатою збору на пенсійне страхування.

Верховна Рада ухвалила закон №3121 "Про визнання таким, що втратив чинність, закону України "Про здійснення контролю за сплатою збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та збору на обов'язкове соціальне страхування". За відповідне рішення проголосували 337 депутатів з 435 зареєстрованих в залі. Законодавчим актом визнано таким, що втратив чинність, закон "Про здійснення контролю за сплатою збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та збору на обов'язкове соціальне страхування". Закон став неактуальним, оскільки норми щодо здійснення органами Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності планових та позапланових виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, закріплені у ньому, передбачені законами "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся