ВР ухвалила зміни до деяких законодавчих актів з питань мисливського господарства.

НовиниПолітика    21.01.2010 - 12:40

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу". За відповідне рішення проголосували 274 депутати з 437 зареєстрованих в залі. 

 

Законом вносяться зміни та доповнення до Кодексу про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу, а також законів "Про мисливське господарство та полювання" і "Про тваринний світ". Закон спрямований на вдосконалення регулювання суспільних відносин, пов'язаних із веденням мисливського господарства та полювання, використання і відтворення тваринного світу.

Зокрема, пропонується посилити адміністративну відповідальність за порушення правил використання, утримання, придбання та збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до закону, "посадові особи спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання, їх територіальних органів, посадові особи та єгері державних підприємств, уповноважені на охорону державного мисливського фонду, відносяться до державної лісової охорони та мають право на носіння форми встановленого зразка і вогнепальної зброї".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top