ВР подолала вето на закон про організацію і порядку своєї діяльності.

Вівторок 01 грудня 2009 11:03

Верховна Рада України подолала вето Президента України Віктора Ющенка на закон "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України". За відповідне рішення проголосували 384 депутати з 442 зареєстрованих в залі.

За пропозицію В.Ющенка відхилити закон проголосували 33 депутати з 437 зареєстрованих в залі.

 

Згідно з документом, організація і порядок діяльності  ВР встановлюються Конституцією України, законами України про статус народних депутатів України,  про комітети парламенту,  про тимчасові спеціальні і тимчасові  слідчі  комісії  ВР, іншими законами  України  та  регламентом  парламенту.

                  

Порядок роботи ВР встановлюється  Конституцією та  регламентом парламенту. ВР відповідно до Конституції приймає свій регламент - спеціальний акт, яким встановлюються парламентські правила та процедури здійснення парламентом конституційних повноважень на виконання відповідно законодавчої, установчої, контрольної чи іншої функції.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся