ВР відхилила законопроекти про забезпечення інвалідів спецавтотранспортом та про права вибору інвалідом компенсації за неотриманий автомобіль.

Верховна Рада України відхилила законопроект №2150 "Про внесення змін до статті 38 закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів спецавтотранспортом". За ухвалення законопроекту проголосували 190 депутатів із 404 зареєстрованих у залі.

Законопроектом пропонувалося визначити термін та основні умови забезпечення автомобілями інвалідів, дітей-інвалідів на підставі відповідних медичних показань.

 

ВР також відхилила законопроект №2656 "Про внесення змін до статті 38 закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо права вибору інвалідом компенсації за неотриманий автомобіль". За ухвалення законопроекту проголосували 197 депутатів із 404 зареєстрованих у залі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся