ВР відхилила законопроект про застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників при реалізації власної продукції.

Верховна Рада відхилила законопроект №4085 про внесення змін до закону України "Про податок на додану вартість" (щодо застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників при реалізації власної продукції та упорядкування правил відшкодування збитків, завданих стихією). За прийняття зазначеного законопроекту в першому читанні проголосували 192 депутати з 439 зареєстрованих у залі. За направлення цього проекту закону на повторне перше читання проголосували 215 депутатів з 437 зареєстрованих у залі. Згідно із законопроектом, зокрема, сільськогосподарським підприємством пропонувалося вважати не підприємство, "основною діяльністю якого є поставка вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих виробничих потужностях, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів (послуг) становить не менше 75% вартості всіх товарів (послуг), поставлених протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів сукупно", а підприємство - "основною діяльністю якого є поставка вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих виробничих потужностях, а також на давальницьких умовах із сировини власного виробництва". Крім того, проектом пропонувалося розширити групу товарів, які вважаються сільськогосподарськими.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся