ВР направила на повторне перше читання законопроект щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників.

Вівторок 13 квітня 2010 17:58

Верховна Рада України направила на повторне перше читання законопроект №2476 "Про внесення змін до статті 57 закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників)". За відповідне рішення проголосували 274 депутати з 405 зареєстрованих в залі.

 Законопроектом, зокрема, передбачається забезпечити державні гарантії педагогічним  та  науково-педагогічним працівникам шляхом внесення змін до закону "Про освіту", якими передбачити поетапне запровадження призначення і виплати їм пенсії в розмірі 80%-90% від суми заробітної плати педагогічного працівника відповідно до статей 65 і 66 закону "Про пенсійне забезпечення" та поширити такі умови на пенсіонерів, які вийшли на пенсію за вислугою років після досягнення ними пенсійного віку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся