ВР уповноважила Кабмін встановлювати розмір і порядок оплати за видачу ліцензії в електроенергетиці

Вівторок 04 жовтня 2011 11:47

Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 4 жовтня, прийняла за основу законопроект № 87 29 від 1 липня 2011 ініційований народним депутатом фракції Партії регіонів Ігорем Глущенко про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання надання окремих адміністративних послуг (у сфері електроенергетики і теплопостачання). За прийняття такого законопроекту проголосували 240 народних депутатів.

Проект Закону розроблено з метою законодавчого закріплення повноважень Кабінету Міністрів України встановлювати розмір і порядок оплати за видачу ліцензії в електроенергетиці та деяких видів діяльності в сфері теплопостачання.
Проектом закону пропонується виключити зі сфери дії закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" діяльність на ринку природного газу, що дозволить здійснювати більш ефективно функції з державного регулювання на ринку природного газу відповідно до вимог закону України "Про основи функціонування ринку природного газу", а також закріпити в законах України "Про електроенергетику", "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" та "Про теплопостачання" норму щодо повноважень Кабінету міністрів України встановлювати розмір і порядок оплати за видачу ліцензії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся