ua en ru

Можливості заробітку в інтернеті та на форекс

Ніхто не підозрював, що система передачі інформації, до речі, розроблена для військових, буде грати таку важливу роль в повсякденному житті більшості населення нашої планети. На сьогоднішній день Internet є для багатьох невід'ємною частиною їхнього життя - помічником в роботі, засобом зв'язку, джерелом гарного настрою і емоційної розрядки, організатором дозвілля, планувальником і т. д.

Ніхто не підозрював, що система передачі інформації, до речі, розроблена для військових, буде грати таку важливу роль в повсякденному житті більшості населення нашої планети. На сьогоднішній день Internet є для багатьох невід'ємною частиною їхнього життя - помічником в роботі, засобом зв'язку, джерелом гарного настрою і емоційної розрядки, організатором дозвілля, планувальником і т. д.
Користувачів Всесвітньої глобальної мережі можна умовно поділити на кілька категорій:
1. Працівники;
2. Лінивці;
3. Дослідники;
4. Перекоти-поле.
Працівники переважно використовують «Всесвітню павутину» як інструмент для роботи - ділова переписка, відправка даних, збір статистики і так далі. Лінивці, моя улюблена категорія, розглядають Internet як невичерпного джерела розваг і «вбивці часу». Дослідники, завжди шукають щось нове і цікаве, вони вчаться і пізнають світ за допомогою інформації доступною в мережі. Перекоти-поле, в моєму розумінні, це неусвідомлена суміш трьох попередніх категорій, що не має схильності до постійності.
Всі люди з вищевказаних категорій обов'язково чули про те, що можна заробляти гроші безпосередньо в інтернеті, і кожен бажаючий знаходить свій спосіб. Найпопулярнішими в наш час є: азартні ігри онлайн, ведення блогів, відкриття та розкрутка сайтів, онлайн-тоталізатори, «серфінг», інфобізнес, онлайн-трейдинг на форекс та інші.
Будь-яка діяльність з метою отримання прибутку несе різний потенціал, а багато з них і певні ризики. Наприклад, азартні ігри, і у форматі онлайн залишаються азартними іграми, і отримати дохід в ролі гравця, в цій сфері практично нереально. «Серфінг» - відвідування різних сайтів за певну винагороду, звісно реальний спосіб отримати гроші без всяких ризиків, але при цьому співвідношення зароблених грошей і витраченого на це часу катастрофічне. Інфобізнес - продаж своїх знань, дуже складний у розкрутці, організації та продажу, а крім цього ви повинні володіти інформацією яку інші користувачі погодяться купити. У будь-якому способі заробітку «не відходячи від комп'ютера» є свої плюси і мінуси.
Серед способів отримання доходів в інтернеті, активно набирає популярність онлайн-трейдинг, відомий в широких масах, як торгівля на Форекс або торгівля на біржі.
Торгівлю на міжнародному валютному ринку Форекс варто розглянути окремо. За визначенням, Форекс ринок міжбанківського обміну валюти за вільними цінами. Щоденний оборот валютного ринку форекс становить трильйони доларів і учасниками торгів є найбільші фінансові установи всього світу, серед яких центральні банки, комерційні банки, брокери, страхові компанії та багато інших. З впровадженням маржинальної торгівлі, біржова діяльність стала доступна кожному бажаючому.
Як і у будь-якого іншого способу заробітку в інтернеті, онлайн-трейдингу на форекс є свої плюси і мінуси. До плюсів торгівлі на міжнародних фінансових ринках можна віднести відмінну прибутковість, тимчасові витрати зводяться до мінімуму, вона доступна всім бажаючим у будь-якій точці земної кулі, рівні умови для всіх учасників ринку, швидкість. Мінусами є необхідність початкового капіталу, крім цього весь ризик лягає на плечі трейдера і необхідний доступ до мережі Інтернет. Як бачимо плюсів набагато більше, ніж мінусів, і слід врахувати, що з придбанням навичок аналізу, досвіду торгівлі, знання теорії руху ринків і підвищенням самодисципліни, торгові ризики на форекс зводяться до мінімуму.
Стає цікаво, чому ж не кожен другий займається інтернет-трейдингом? Все логічно, неспроста на початку статті користувачі інтернету були поділені на категорії, лише працівники і дослідники, здатні побачити потенціал в інтернет-трейдингу на форекс, так як ці люди вважають за краще не втрачати часу дарма і здатні оцінити всі переваги подібної діяльності. Саме для таких людей, брокерські компанії та навчальні центри регулярно проводять навчальні семінари на форекс (у тому числі віддалені - вебінари), пишуть статті, наймають консультантів і намагаються дати бажаючим максимум інформації про те, як отримувати дохід у сфері біржової онлайн-торгівлі.
Якщо вам цікаво, що таке Міжнародні фінансові ринки і схеми їх роботи, якщо ви хочете дізнатися що таке аналіз ринку форекс і як його використовувати, якщо ви хочете дізнатися як звести ймовірність втрат до мінімуму за допомогою слідування принципам маніменеджмента і що саме головне, ви хочете отримувати хороший дохід від цікавої та неординарної діяльності, рекомендую скористатися пропозицією компанії xDirect і записатися на безкоштовний навчальний курс ТУТ!
Сьогодні, 15 червня, останній день реєстрації на Льотний курс Форекс!