ru ua

Порушено кримінальну справу за фактом масового отруєння водою у київських Бортничах

За фактом отруєння питною водою жителів столичного мікрорайону Бортничі відкрито кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Прокуратура Дарницького району Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отруєння питною водою 130 мешканців столичного мікрорайону Бортничі.

"З 8 по 16 січня до лікарів звернулося 130 осіб із симптомами гострої кишкової інфекції, з них 67 - діти", - сказано в повідомленні.

За даними Головного управління санітарно-епідеміологічної служби, до водопроводу потрапила кишкова інфекція. Зараз тривають бактеріологічні дослідження - співробітники СЕС встановлюють, що саме стало причиною отруєння води. За фактом службової недбалості посадових осіб ПАТ АК "Київводоканал" слідчим відділом райуправління міліції внесено відомості до ЄРДР за ч.2 ст.367 КК України.

Згідно з останніми даними, опублікованими Міністерством охорони здоров'я станом на 17:00 15 січня, за медичною допомогою звернулося 128 осіб, з них 104 дитини, у яких виявлено гостру кишкову інфекцію.

Нагадаємо, в Бортничах нарахування за використану в січні воду проводитися не буде.

Як повідомлялося, вранці 12 січня в київських Бортничах були госпіталізовані 45 осіб з отруєнням водопровідною водою.