Питання інвестиційної активності та інвестпроектів в проекті бюджету-2007 потребують перегляду, - Секретаріат президента.

Питання інвестиційної активності та інвестиційних проектів в проекті бюджету на 2007 р. потребують перегляду. Про це сьогодні на брифінгу заявив новопризначений керівник Служби соціально-економічної політики Секретаріату президента України Олександр Шлапак. Водночас він зазначив, що уряду були надані дуже великі повноваження щодо ручного розподілу ресурсів, пов'язаних з цими двома блоками питань. Говорячи про ресурси для фінансування інвестиційних проектів, представник Секретаріату зазначив, що направлення коштів згідно з пропозиціями народних депутатів не є оптимальним варіантом розподілу бюджетних ресурсів. О.Шлапак вважає, що найбільш правильним вирішенням питання інвестиційної активності є використання ресурсів за допомогою контролю державних банків. "Відповідно, треба збільшити статутний капітал державних банків, щоб фінансувати проекти, які держава вважає важливими", - додав він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся