"Влада" Криму вважають заява ФСБ про теракти в Криму оголошенням війни

НовиниПолітика    10.08.2016 - 19:40
Фото: Ільясов заявив, що заява ФСБ є негласним оголошенням війни
Фото: Ільясов заявив, що заява ФСБ є негласним оголошенням війни

РФ може прийняти "відповідні" заходи відповідно з російською військовою доктриною

Заява Федеральної служби безпеки Російської Федерації про підготовку Україною терактів на території окупованого Криму варто розцінювати як негласне оголошення війни. Про це заявив самопроголошений віце-спікер так званого парламенту окупованого Криму Ремзі Ільясов, передають "РИА Новости".

За словами Ільясова, проникнення диверсантів і підготовка терактів української розвідкою, про які заявляє ФСБ, є актом агресії з боку України.


"Згідно з резолюцією ООН про визначення агресії, все це є актом агресії, а враховуючи, що за цією спробою диверсії, спробою державного тероризму стоїть Міністерство оборони України, це можна розцінювати, по суті, як оголошення війни", - пояснив Ільясов.

За його словами, РФ залишає за собою право вжити "відповідних" заходів у відповідності з російською військовою доктриною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Україна переходить до терору".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Путін заявив про безглуздість зустрічі у нормандському форматі Заява ФСБ про теракти в Криму нагадує початок Другої світової війни, - Ярош
Теги: ФСБ, Крим
On Top