Влада Львівської обл. вимагає пояснень, чому генконсульства Польщі вимагають наявність страхового поліса винятково однієї СК.

Вівторок 21 липня 2009 09:12
Українські страховики обурені нововведенням генконсульств Польщі, які вимагають наявність страхового поліса винятково однієї страхової компанії (СК) з польським капіталом. Влада Львівської області вже вимагає офіційних пояснень, передає "Німецька хвиля". Нововведення з єдиним страховиком для всіх заробітчан - "РZU України" - запроваджено з липня 2009 р. Йдеться лише про візи з правом на роботу. Про це оголошено на сайті генконсульства Польщі у Луцьку, а ще на інформаційній таблиці біля генконсульства Польщі у Львові. Офіційного пояснення такого рішення ще немає, розповів в інтерв"ю "Німецькій хвилі" керівник управління міжнародного співробітництва Львівської ОДА Лев Захарчишин. "Ми готуємо офіційне подання, щоб отримати письмову відповідь з підписом уповноваженої особи щодо цієї проблеми", - сказав він. Чиновник додав, що кілька страхових компаній з України вже звернулися до управління, аби розв"язати конфлікт. Неофіційно поляки пояснюють, що рішення ухвалили в Києві, спонукала до цього недобросовісність виконання умов українськими страховиками. Утім, коли преференції віддають одній компанії, це можна тлумачити як порушення антимонопольного законодавства, вважає Л.Захарчишин. Але у будь-якому разі про рішення слід було анонсувати за місяці-два, переконаний чиновник, бо заручниками ситуації стали звичайні громадяни, які втратили гроші, придбавши поліси інших компаній.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся