У Раді не зареєстровано жодного законопроекту щодо виборів на Донбасі, - Парубій

НовиниПолітика    15.07.2016 - 00:25
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

У Раді знаходяться законопроекти, покликані забезпечити права переселенців

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив про те, що у Верховній Раді не зареєстрований жодний законопроект щодо виборів на Донбасі. Про це він повідомив в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1".


"На даний момент у Верховній Раді України не зареєстрований жодний законопроект, який стосується виборів на Донбасі", - зазначив спікер.

Парубій також наголосив, що у Верховній Раді на даний момент знаходяться законопроекти про статус окупованих територій, і про позбавлення громадянства і з питань, що регулюють забезпечення прав переселенців.

Крім того, спікер заявив про те, що президент РФ Путін хоче контролювати всю Україну, тому для нього важлива дестабілізація всередині країни.

"Багато законодавчих ініціатив І у нас є дискусійний майданчик, на якому ми обговорюємо, які з них потрібно приймати в першу чергу, по яким з них є консенсус", - сказав Парубій.

Нагадаємо, Андрій Парубій у четвер, 14 липня достроково закрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ВР збільшила витрати на медобслуговування працівників Чорнобильської зони на 10 млн гривень ВР планує розширити коло осіб з правом на соцдопомогу у разі смерті одного з батьків
On Top