ua en ru

Вебінар: «Як використовувати найбільш розповсюджений метод аналізу ринку форекс»

Сьогодні армія форекс трейдерів всього світу поділилася на два протиборчі табори - шанувальники фундаментального аналізу та прихильники технічного аналізу.Фундаментальний аналіз - термін для позначення методів прогнозування ринковою (біржовою) вартості торгового інструменту, заснованих на аналізі попиту і пропозиції, фінансової активності та іншої інформації, яка може вплинути на рух ціни на ринку форекс. Технічний аналіз, у свою чергу стверджує, що уся істотна інформація негайно і повною мірою відбивається на ринковій вартості цінних паперів, валют, товарів та індексів.

Сьогодні армія форекс трейдерів всього світу поділилася на два протиборчі табори - шанувальники фундаментального аналізу та прихильники технічного аналізу.
Фундаментальний аналіз - термін для позначення методів прогнозування ринковою (біржовою) вартості торгового інструменту, заснованих на аналізі попиту і пропозиції, фінансової активності та іншої інформації, яка може вплинути на рух ціни на ринку форекс. Технічний аналіз, у свою чергу стверджує, що уся істотна інформація негайно і повною мірою відбивається на ринковій вартості цінних паперів, валют, товарів та індексів.
Ваш вибір Може схилятися в ту чи іншу сторону в залежності від уподобань і знань. Але все ж, якщо для ясності використовувати метафору, то технічний аналіз буде автострадою, а фундаментальний автомобілем на ній.
Звернувшись до історії, виявиться, що найдавнішим інструментом для аналізу ринку форекс з арсеналу технічного аналізу, активно використовувані донині «японські свічки», розроблені японськими торговцями рисом в XVII - XVII століттях. Але найбільш активний розвиток технічного аналізу припало на початок ХХ століття, після популяризації статей американського журналіста Чарльза Доу.
Технічний аналіз не розглядає причини того, чому ціна на форекс змінює свій напрямок, але враховує лише той факт, що ціна вже рухається в певному напрямку. Основними об'єктами розгляду технічного аналізу, є тренди і фігури, як складові цінового графіка на форекс. Тренд (від англ. trend - тенденція) - це тенденція розвитку ринку в певному напрямку, в конкретному інтервалі часу. Тренди бувають висхідними, спадними і бічними. Фігурами, називають типові малюнки, які формує графік ціни. Найвідомішими з них є «Трикутник», «Прапор», «Голова і плечі» та інші.
Сьогодні, 9 червня, в епоху комп'ютерних технологій, будь-хто може освоїти основи технічного аналізу і зі збільшенням популярності, покращується ефективність даного методу. Величезна кількість форекс трейдерів, які використовують інструменти технічного аналізу, впливають на рівень попиту і пропозиції на форекс, які відповідають технічному аналізу і сприяють розвитку тенденції «передбачений» індикаторами напрямку.
На одному з вебінарів компанії xDirect (дата проведення: 19.06.2014 в 18:00) ви зможете познайомитися з основами технічного аналізу та основними принципами його використання на форекс. Придбані на даному занятті знання ви зможете щодня застосовувати в процесі торгівлі, на будь-яких інструментах, при будь-якій тривалості угод і незалежно від обсягу торгівлі. Зареєструватися на безкоштовний форекс семінар можна ТУТ !