СБ: Україна виконала всі умови, необхідні для отримання траншу в 400 млн дол. кредиту на підтримку фінансового сектора, - "Комерсант-Україна".

П'ятниця 28 серпня 2009 08:22
Глава представництва Світового банку (СБ) в Україні, Білорусі і Молдові Мартін Райзер повідомив, що Україна вже виконала всі умови, необхідні для отримання траншу в 400 млн дол. кредиту на підтримку фінансового сектора. Про це пише "Комерсант-Україна". За словами М.Райзера, кредитна програма підтримки фінансового сектора України на загальну суму 750 млн дол. буде надана на умовах, схожих з програмою бюджетної підтримки. Кошти СБ будуть направлені до загального фонду держбюджету - на покриття дефіциту. Кредит надається на 30 років з п'ятирічним відстроченням. У цей період держава платитиме лише відсотки по кредиту. Орієнтовна ставка - шестимісячний LIBOR+0,17%. Рішення про видачу першого траншу на суму 400 млн дол. рада директорів ВБ має намір прийняти в ході засідання 17 вересня. Що стосується другого траншу кредиту - в 350 млн дол., - то умовою його виділення є реалізація прийнятої програми підтримки. Мова йтиме про остаточну реструктуризацію рекапіталізірованих банків, дотримання всіма банками нормативу адекватності капіталу в 10%, реорганізацію несистемних банків, підтримку Фонду гарантування внесків фізосіб, введення консолідованого нагляду і розкриття інформації про кінцевих власників банків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся