ru ua

Ватикан відновив роботу комісії з боротьби з сексуальним насильством

Ватикан відновив роботу комісії з боротьби з сексуальним насильством Фото: Франциск, Хорхе Маріо бергольо, 266-й папа римський (flickr.com/catholicism)

До неї увійшли 16 осіб, дев'ять з яких нові - монахині і вірні миряни

У Ватикані знову працює комісія по боротьбі з сексуальним насильством в духовенстві. Про це повідомляє "Радіо Ватикану".

До складу комісії увійшли 16 осіб, серед членів комісії є жертви насильства з боку католицьких священиків. Очолює комісію кардинал Шон О'Меллі.

"Святіший Отець підтвердив на посаді голови Папської комісії по захисту неповнолітніх американського кардинала Шона О'Мелі, а також призначив шістнадцять членів цієї ватиканської структури, дев'ять з яких нові - монахині і вірні миряни", - йдеться в заяві.

Повідомляється, що завдання консультативного органу полягає в тому, щоб повідомляти Папі Римському своєчасні ініціативи по захисту неповнолітніх та вразливих дорослих від сексуальних зловживань в церкві і сприяти розвитку відповідальності на рівні окремих церков.

"Призначені комісари покращують глобальну перспективу захисту неповнолітніх та вразливих дорослих людей. Папа запевнив у продовженні роботи нашої Комісії, яка полягає у допомозі місцевим церковям у всьому світі в їх зусиллях, спрямованих на захист від насильства дітей, молоді та вразливих дорослих", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Папська комісія по захисту неповнолітніх була створена за ініціативою Франциска 22 березня 2014 року. В даний час до її складу, крім голови, входять 16 членів - 8 чоловіків і 8 жінок, - з усіх континентів. Всі члени цієї ватиканської структури призначаються на трирічний термін.

Нагадаємо, президент Туреччини вперше за майже 60 років зустрівся з Папою Римським.