В.Ющенко виступає за фінансування через центральний та місцеві бюджети близько 700 недобудованих об'єктів для потреб найбільш уразливих верств населення.

Президент України Віктор Ющенко виступає за доцільність фінансування через центральний та місцеві бюджети у другому півріччі ц. р. ряду недобудованих об'єктів, щоб там отримали житло найбільш уразливі верстви населення. За словами В.Ющенка, на сьогодні є близько 700 недобудов, які могли б забезпечити 7-8 тис. квартир. Про це Президент заявив під час відкриття багатоквартирного будинку молодіжного житлового комплексу у Рівному, повідомляє прес-служба глави держави. "Такого роду програми, які 50 на 50 покриваються з центрального та місцевого бюджетів - це гарна відповідь, особливо у контексті другого півріччя 2009 р., коли немає занадто великих фінансових можливостей, але через концентрацію і підвищену увагу до незавершеного будівництва ми можемо творити благополуччя для сотень і сотень сімей, у тому числі, багатодітних", - сказав Президент. Він підкреслив, що тема молодої родини на сьогодні залишається для влади однією з пріоритетів. Водночас, глава держави констатував, що на сьогодні "найслабшим місцем в економічній діяльності влади" залишається недостатньо ефективна молодіжна житлова політика. Йдеться, зокрема, про відсутність фундаментальної національної програми, яка б вирішувала ключові питання в цій сфері. У такому контексті В.Ющенко нагадав, що два роки тому давав доручення щодо розробки відповідного документу, який би зафіксував нові принципи житлового будівництва, зокрема, питання землі та інфраструктури мають бути віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування, держава виділяє частину коштів, а ще частину - сама людина, яка купує житло. Говорячи про програму молодіжного житлового будівництва, в рамках якої був зведений цей будинок, В.Ющенко нагадав, що вона почала працювати ще 2002 р., і нині, незважаючи на поточні проблеми, розвивається.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся