В.Ющенко затвердив річну нацпрограму на 2010 р. з підготовки України до набуття членства в НАТО.

Президент України Віктор Ющенко підписав указ №92/2010 "Про затвердження річної національної програми на 2010 р. з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору". Текст указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

Указом, зокрема, Кабінету міністрів України доручено розробити та затвердити у двомісячний строк план заходів з виконання програми на 2010 р., а також подати до 1 лютого 2011 р. проект на 2011 р.

Центральним органам виконавчої влади, іншим державним органам, відповідальним за виконання завдань річної національної програми, подавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, Кабінету міністрів України та Національному центру з питань євроатлантичної інтеграції України звіти про стан реалізації плану заходів з виконання річної національної програми для подальшого інформування Президента.

Державному комітету телебачення та радіомовлення України за участю Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Міністерства закордонних справ України, інших державних органів, відповідальних за виконання завдань програми, забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати виконання програми.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся