В.Ющенко закликав поважати рішення про те, що в 2017 р. має завершитися термін перебування РФ ЧФ у Севастополі (повтор).

Президент України Віктор Ющенко закликав поважати рішення про те, що в 2017 р. має завершитися термін перебування РФ ЧФ у Севастополі. Про це він повідомив журналістам у Севастополі, де брав участь у святкуванні Дня флоту України, повідомляє прес-служба глави держави. Президент також висловив побажання, щоб статус РФ ЧФ у Севастополі був врегульований без непотрібної політизації. "Український народ пішов назустріч і на 20 років після прийняття Конституції, яка забороняє розміщення будь-яких іноземних військових баз, прийняв коректне і справедливе рішення, дозволивши пролонгувати присутність російського Чорноморського флоту в Севастополі. Мені б хотілося, щоб це рішення з розумінням і толерантністю сприймалося всіма сторонами", - сказав він. Президент висловив переконання, що 20 років є достатнім терміном, щоб без політики, толерантно, в дусі взаєморозуміння вирішити цю проблему. "Треба зрозуміти, що Україна незалежна держава, і ми не хочемо, щоб на нашій території був чийсь солдат, окрім українського", - наголосив В.Ющенко. Він зазначив, що це є нормальною міжнародною практикою, і у таких кроках Україна не діє проти якоїсь третьої сторони.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся