В.Ющенко: Уряд має захистити життя людей та їхню власність від стихійного лиха.
17:04 25.07.2008 Пт
1 мин
Президент висловив стурбованість ситуацією, що склалася у західній частині України у зв'язку із негодою, повідомляє прес-служба голови держави. "У небезпеці опинилися життя тисяч людей, їх майно, засіяні сільгоспугіддя. Стихія продовжує залишатися загрозливою, враховуючи чергове штормове попередження Гідрометцентру", - наголосив В.Ющенко. "Звертаю увагу уряду, а також персонально прем'єр-міністра і міністра надзвичайних ситуацій на необхідності вчасного і дієвого реагування у ситуації, що склалася", - зауважив глава держави. Він підкреслив, що органи виконавчої влади мають задіяти всі наявні механізми для захисту безпеки людей та їхньої власності від стихійного лиха.