ua en ru

В.Ющенко: Уряд має захистити життя людей та їхню власність від стихійного лиха.

17:04 25.07.2008 Пт
1 мин

Президент висловив стурбованість ситуацією, що склалася у західній частині України у зв'язку із негодою, повідомляє прес-служба голови держави. "У небезпеці опинилися життя тисяч людей, їх майно, засіяні сільгоспугіддя. Стихія продовжує залишатися загрозливою, враховуючи чергове штормове попередження Гідрометцентру", - наголосив В.Ющенко. "Звертаю увагу уряду, а також персонально прем'єр-міністра і міністра надзвичайних ситуацій на необхідності вчасного і дієвого реагування у ситуації, що склалася", - зауважив глава держави. Він підкреслив, що органи виконавчої влади мають задіяти всі наявні механізми для захисту безпеки людей та їхньої власності від стихійного лиха.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: